Kargo & Teslimat Koşulları

- GünlükKahve.com'dan satın alacağınız tüm ürünler Mng Kargo ile teslim edilmektedir. Kargo takibinizi, cep telefonunuza '' siparişiniz kargoya teslim edilmiştir '' SMS'i geldikten hemen sonra, üyemiz iseniz kullanıcı girişi yaparak sipariş geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz. Üye değilseniz cep telefonunuza gelecek "Kargo Takip Numarası" ile aşağıdaki linklere tıklayarak Kargo Hareketlerinizi takip edebilirsiniz.

          
 
- Hafta içi saat 15:30'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, Hafta sonu Cumartesi 12:30'dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır. Siparişiniz en geç 24 saat içinde kargoya verilir. (Baskı notlu ürün siparişlerinizde değişiklik gösterebilir). Herhangi bir gecikme (kredi kartı onayı alınamaması, yapılan havalenin görüntülenememesi gibi) durumlarda müşteri hizmetleri tarafından size e-posta ya da telefon yoluyla bildirilir.

- Verilen siparişteki teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise ürün teslimat adresine, teslimat adresi ve fatura adresi farklı ise ürün irsaliyesi ve kutu içeriği ile birlikte teslimat adresine, faturası ise fatura adresine gönderilir.

- Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değilse "mobil bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır.

- Ürün / ürünler teslim alınırken kargo yetkilisinin yanında kontrol edilmeli , eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz paket teslim alınmayarak kargo yetkilisine tutanak tutturulup geri gönderilmelidir. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir.