Günlükkahve.com Nedir?

Kahve tutkunlarına GünlükKahve.com 

GünlükKahve.com kahve keyfini özelleştirmenin en keyifli halidir. Kahve severler bilirler ki kahvede tazelik önemlidir. Ancak eskiden taze kahve almak (ister türk kahvesi, ister filtre kahve yada espresso) bir gelenek iken günümüzde değişen tüketim alışkanlıkları bu keyfi ulaşılması zor bir duruma sokmuştur. Malesef bir çok kişi raflarda aylarca bekleyen filtre kahve, espresso, türk kahvesi almak ve tüketmek zorunda kalıyor.

Günlük Kahve işte bu noktada kahve tutkunlarını çok iyi anlıyor ve onlara özel sipariş ettikleri zaman çekilip gönderilen bir servis sunuyor. GünlükKahve'de tercihiniz ne olursa olsun, Taze Çekilmiş mühürlü kahveler, siparişiniz ile birlikte hazırlanır. Kahve severler de bu sayede aylarca beklemiş kahveleri tüketmek zorunda kalmayıp taze kahve keyfini yaşamış olurlar.

GünlükKahve.com ile Sevdiklerinizi de ödüllendirin

Kahve paylaşmaktır, kahve dostlarlarınızla, sevdiklerinize geçirdiğiniz hoş sohbetlerin ve keyifli dakikaların vazgeçilmezidir. Bu güne kadar köklü bir geçmiş ve kültüre sahiplik eden kahve, şimdi de günlükkahve.com ile sevdikleriniz için özel hediyelik kutu ve ambalajlarında sunulmakta. Artık sevdiklerinize sıradışı ve anlamlı bir hediye vermek günlükkahve.com ile mümkün.

GünlükKahve'de Türk kahvesi Keyfi

Türk Kahvesi. Pişirilme yöntemi ve sunumu ile 16. yüzyıldan itibaren tüm dünyaya nam salan, bir kere tadına bakanların bir daha vazgeçemediği eşsiz keyif... Öyle bir keyif ki daha pişirilirken başlar, cezveden fincana, fincandan dudağa, dudaktan kalbe, kalpten hayatın akışına taşar. Yani Türk Kahvesi hazırlamak ve içmek biraz da gönül işidir; ne kadar gönüllü o kadar köpüklü.

600 yılı aşkın bir tarihe sahip türk kahvesi bu topraklardan tüm dünyaya yalnızca lezzetini değil, aynı zamanda kültürünü de taşımayı başararak insanları birbirine bağlayan ortak bir değere sahip. Hazırlanışından sunumuna kadar bir tören havasında ikram edilen, Osmanlı saraylarında da her zaman büyük bir ilgi gören kahve, saygı ve hürmetin temsilcisiydi. Sultan saraylarında kahveci başı olarak özel kişiler görevlendirilirdi.